VezetéknévKeresztnévVárosKategóriaMTSZ licencEgyesület
AntmanAndrásTótvázsonyFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
BokorZoltánAjkaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőTovafutók SE
BurjánJenőVeszprémFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
DénesCsabaSomlóvásárhelyFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőSomlói Sólymok SE
DévayMárkSzékesfehérvárFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
Dósai-MolnárSzilviaSzentesFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőHRSE Szentes
FülöpAnnamáriaBudapestFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkező
Gálné FitosÉvaPákozdFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Sz.S.E.
HubaiTimeaAjkaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőTovafutok
JakabfyZoltánZalaegerszegFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőDecathlon - Zalatriatlon
KavaleczGáborVeszprémFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
KisÁronVeszprémFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
KovácsSomaBerhidaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőVTE
Kovács-BiróJózsefNemesvámosFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
Marques Andre Budapest Felnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőMegathlon SE
MészárosZoltánGyőrFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőGyőri Triatlon SE
MucsyKatalinVeszprémFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
OrbánAnnaEsztergomFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőEsztergomi Triatlon Klub SE
PergerGergelyAjkaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőTovafutok
PetsukZoltánBudapestFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
SimonGergelyGyőrFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőGyőri Triatlon Sportegyesület
SimonyiBalázsBudapestFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőTovaFutók SE
SzarkaÁdámKiskunfélegyházaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkező
Töröcsik EtelkaEsztergomFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőEsztergomi Triatlon Klub SE
ZámbóDánielTöltéstavaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőGyőri Triatlon Se
Zsebe OlivérVeszprémFelnőtt (1979-1998)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
BércziCsabaVanyolaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
BobayTímeaAjkaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
CzafitZsuzsannaVeszprémFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülVeszprémi Triatlon Egylet
Csikós BorbálaPápaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
CsókaImolaGyőrFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülGyőri Triatlon Sportegyesület
dr. BarabásKatalinErcsiFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
Frivlaszky Róbert "Frivó"AjkaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülHypno Team Racing Downhill
FürnstallBalázsGyőrFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülGyőri Triatlon Egyesület
GöcseiBalázsSomlóvásárhelyFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülSomlói Sólymok
Janota ZoltánNagyatádFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülNagyatádi Triatlon SE
KenderesiBálintHajmáskérFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
KocsisJánosAjkarendekFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülBringajka
LENGYEL DÓRIAJKAFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
Maár Melinda Nemesvámos Felnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
MészárosGáborAjkaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülTovafutok SE
MészárosRóbertBudapestFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
MolnárMelittaSzékesfehérvárFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
MukkEszterVanyolaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
NémethDánielPécsFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülMecsek Maraton Team
Pádár TamásBudapestFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
PálosGáborBudapestFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülÉKTSE
TóthMartinRábaszentandrásFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
VárbiróPéterAjkaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülA Város BIKÁJA
VasasTamásBalatonalmádiFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülVTE
VassPéterAjkaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkül
ZámbóDánielTöltéstavaFelnőtt (1979-1998)Versenyengedély nélkülGyőri Triatlon Se
ÁmonSzabinaDabasGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
Baier ZsófiaBudapestGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőTempo-Aqua SE
Balla Fanni AnnaJászberényGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőJászberényi Triatlon Egyesület
BánkiAndrásDabasGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
BergerHanna SáraSzékesfehérvárGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőFAMILY TREE Triatlon SZSE
BognárLédaBudapestGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
BognárAnnaDabasGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
DobaiKonrádCsongrádGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
Dobai DávidCsongrádGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
DomonkosMónaDabasGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
Dömsödi AnnaVelenceGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE
FabókVivienDabasGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
GyalogInezBudapestGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőTempo-Aqua Se
HézsőÁdámBudapestGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
HoffmannKrisztiánDebrecenGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDSC-SI
HolbaZalánBudapestGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőCsepel Dolphins Sc
IllésBenceSzentendreGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőVágta TSE
IróczkiLázárMagyarpolányGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőTovaFutók SE
KanyikBarnabásDabasGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
KARIKÓZALÁN KESZTHELYGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőKVDSE
KENDEH-KIRCHNOPF ZSOLTKESZTHELYGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőKVDSE
KŐSZEGI KORNÉLKESZTHELYGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDSI SC
MakraiBálintVácGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőVÁGTA TRIATLON SE
PalkovicsTamásAjkaGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőTovafutók SE
PetőGáborBudapestGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőTempo-Aqua SE
PolyánkiBarnabásPákozdGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
RadicsMilánCsongrádGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
RumóDorkaDabasGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
SebőkVilmosBudapestGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
SzabóViktóriaBudapestGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőTempo-Aqua Se
TornyaiJohannaTácGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
Tóth-MogyorósiHannaDebrecenGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDSC-SI
Török BalázsCsongrádGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
VargaPéterDabasGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
Várnai LiliVelenceGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
Végh BarnabásPákozdGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőAlbaTriatlon SE
VinczeSzabolcsJászberényGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőJászberényi Triatlon Egyesület
ZelenákOlivérDabasGyermek (2005-2006)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
Horváth Áron Pápa Gyermek (2005-2006)Versenyengedély nélkülPápai Atletikai Club
MonostoriNoelAjkaGyermek (2005-2006)Versenyengedély nélkülBringAjka KSE
PomáziÁkosAjkaGyermek (2005-2006)Versenyengedély nélkül
BognárLeaBudapestIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
FajtÁdámDabasIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
HangyaAdriennBonyhádIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőAnonym Se
KaszaBlankaCsongrádIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
KOCSIS HANNA KESZTHELYIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőKVDSE
KŐSZEGI MÁRKKESZTHELYIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőDSI SC
MikePannaBudapestIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
PÉTER BENEDEKKESZTHELYIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőDSI SC
PetrovFarkasBudapestIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
RezeliMartinVeszprém-GyulafirátótIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
SimonicsRitaBudapestIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
SzpatárHannaKomlóIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőHélix SE
TáboriLillaCsongrádIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
ZsírosMátéBudapestIfjúsági (2001-2002)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
Lajtos DominikAjkaIfjúsági (2001-2002)Versenyengedély nélkül
StáhlBotondAjkaIfjúsági (2001-2002)Versenyengedély nélkül
AntalAndrásBudapestJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
BereczkiKarinaSzékesfehérvárJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Trialon SE
Dévay ZsomborSzékeshehérvárJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
HeimbergerDávidBudapestJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
HorváthPetraSzékesfehárvárJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE
HorváthArnoldKaposvárJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőMG Produkt Kaposvári AC
Horváth ArnoldKaposvárJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőMG Produkt Kaposvári AC
HOSSZÚLUCAKESZTHELYJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőKVDSE
KanyikAndrásDabasJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
KELEMENVIKTORESZTERGOMJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőESZTERGOMI TRIATLON KLUB SE.
NÉMETH DOMINIKKESZTHELYJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőKVDSE
SchwarczBotondKomlóJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőHélix Sportegyesület
SomogyiMiklósKaposvárJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőMG Produkt Kaposvári AC
SzegfiZsanettDabasJunior (1999-2000)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
BércziBulcsúVanyolaKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkül
BércziBendegúzVanyolaKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkül
HorváthKendeSzékesfehérvárKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkülFamily Tree Triatlon SE
KámánJúliaAjkaKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkül
KENDEH-KIRCHNOPF PÉTER KESZTHELYKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkülKVDSE
KENDEH-KIRCHNOPF ROZIKESZTHELYKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkülKVDSE
KovácsDominikAjkaKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkül
MajorPéterAjkaKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkül
Péter Sára HannaPápaKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkül-
RasovszkyCsepkeBalatonalmádiKicsik (2011-2012)Versenyengedély nélkül
Baier KristófBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőTempo-Aqua Se
DrijverBertoldBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
FehérTiborKomlóSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőHélix SE
HamziCsabaBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőFTC
HolbaDánielBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőCsepel Dolphins Sc
HorvathDávidKomlóSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőHélix SE
IllésGergőSzentendreSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőVágta TSE
IróczkiGellértMagyarpolánySerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőTovaFutók SE
JAKABOS EMMAKESZTHELYSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőKVDSE
KecskésNoémiDabasSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
KissBoglárkaSzékesfehérvárSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
KovácsAnnaSzombathelySerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőSárréti Első SE
KutiKata BorbálaBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőTempo-Aqua SE
Lédeczi PéterPákozdSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
MolnárLeventeKörmendSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőKőszegi Triatlon és Úszó Klub
Molnár ÁdámCsongrádSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
NagyÁgnesDabasSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
NémethCsongorBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
RezeliRolandVeszprém- GyulafirátótSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
Schuchmann EszterBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
SebőkJankaBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
SefcsikIldikó VivienVeszprém-GyulafirátótSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőVTE
SzegfiCsengeDabasSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
SzekeresTamaraBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőCsepel Dolphins Sc
Tornyai ÁronTácSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
VargaLászlóDabasSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
VárnaiDóraVelenceSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
VizsyDomokosBudapestSerdülő (2003-2004)Versenyengedéllyel rendelkezőUTE - Merida
FarkasZsókaAjkaSerdülő (2003-2004)Versenyengedély nélkül
MayerBarnabásAjkaSerdülő (2003-2004)Versenyengedély nélkülTovaFutok SE
ÁbrahámIstvánSzigetszentmiklósSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőGreen Riders
BánkiRóbertBalatonakarattyaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon
BattyányiAttilaGyőrSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkező575 TEAM
BéryNorbertSöpteSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkező
BihalAndrásVecsésSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőTempo-Aqua Se
BognárJánosSzékesfehérvárSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőFreeriderz SC
BujnaLillaAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőTovaFutók SE
CifferszkyPéterPomázSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkező
CzigányFerencZalaegerszegSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkező575 Team
CserCsabaCsórSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree
Csetényi-GubaMáriaSzentkirályszabadjaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkező575 TEAM
CsőgörPéterDélegyházaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőTRI-CO Triatlon Klub
DR.TóthJuditAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőTovaFutók
GáspárFerencBalatonkeneseSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőVTE
HamerliPéterVeszprémSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőVTE
HamziBalázsBudapestSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőFTC
IllésGáborSzentendreSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőVágta TSE
IllésZsófiaSzentendreSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőVágta TSE
Juvanzic EdinaDunaújvárosSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőAjkai Tovafutók
KaposiRitaVeszprémSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
KériLászlóSzékesfehérvárSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon SE
KeszericzeLászlóSomogyudvarhelySzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőNagyatádi Triatlon és Szabadidő SE
Kovács VeronikaPápa Szenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon Szabadidős és Sportegyesület
KőszegiErikaKeszthelySzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkező575 TEAM
MaróthyLászlóSzékesfehérvárSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon
Molnárné ErdélyiNóraSzékesfehérvárSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és SZSE
Német-BucsiIstvánÚrhidaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon
PolgárErzsébetVeszprémSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
RezeliRóbertVeszprém- GyulafirátótSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
SzabóMárton MiklósEsztergomSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőEsztergomi Triatlon Klub SE
Szeibert AnikóSzékesfehérvárSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és SzSE
SzepesiAttilaBudapestSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőNINCS
SzőkeMariannaSzékesfehérvárSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE
TehelTiborVeszprémSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
Vadkerti-BasaBálintGalgahévízSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedéllyel rendelkezőEgyéni
Béry-NagyEszterSöpteSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
Béry-NagyEszterSopteSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
GősiZsoltAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülnincs
Györgyi PéterPéterPápaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülHódoska triatlon
GyüreAttilaFótSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
HorváthRóbertSzombathelySzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülVasi Triatlon Se.
HorváthAdriennÉrdSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
Horváth RóbertSzombathelySzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülVasi Triatlon Se.
KalmárPéterBudaörsSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
Kalmár PéterBudaörsSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
KatalinKalmárVeszprémSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülVeszprémi TE
KersnerKrisztinaVeszprémSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
KissTamásAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülTovaFutók SE
KósaSzilviaAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülTovafutók
KovácsLorándAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülTovafutók
KozmaSzabolcsAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
KrizsanócziRolandAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
SákovicsAndreaPákozdSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülSzingo Hungarian Cycling team
Soós KárolyAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
StáhlLászlóAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
SzűrKrisztiánAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülTovafutok
TamásSzabolcsAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülBringAjka
TamásAttilaPápaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
Tamásné IllésAngélaAjkaSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülBringAjka
Török ZoltánRácalmás Szenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkül
VargaLászlóBalatonfűzfőSzenior 1 (1969-1978)Versenyengedély nélkülnincs
BezeczkiLászlóBalatonfűzfőSzenior 2 (1959-1968)Versenyengedéllyel rendelkezőH. Rákóczi SE
HergovicsGáborSzékesfehérvárSzenior 2 (1959-1968)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlin Se
KIndlGáborBudapestSzenior 2 (1959-1968)Versenyengedéllyel rendelkezőSpuri SC
TóthAttilaSzékesfehérvárSzenior 2 (1959-1968)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon Se
Zsebe Péter Veszprém Szenior 2 (1959-1968)Versenyengedéllyel rendelkezőVTE
Dr. TemesiZsuzsannaSzombathelySzenior 2 (1959-1968)Versenyengedély nélkülSZoESE
dr.SchmidtAndreaFonyódSzenior 2 (1959-1968)Versenyengedély nélkül
FejesGáborSzékesfehérvárSzenior 2 (1959-1968)Versenyengedély nélkülFamily Tree Triatlon SE
KardicsTiborAjkaSzenior 2 (1959-1968)Versenyengedély nélkül575 TEAM
CserDánielSzékesfehérvárÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE
DömsödiDóraVelenceÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE.
Fajkusz NóraCsongrádÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
HajdúHannaCsongrádÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
HorváthJázmin NapsugárCsongrádÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
Horváth HangaSzékesfehérvárÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE
IróczkiAmbrusMagyarpolányÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőTovaFutók SE
KENDEH-KIRCHNOPF SÁRA KESZTHELYÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőKVDSE
MolnárZsófiCsongrádÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
Német-Bucsi ÁronSzékesfehérvárÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon
SimonovitsIldikó KincsőCsongrádÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
Várnai DávidVelenceÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
AntmanOlivérTótvázsonyÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkülVeszprémi Triatlon Egylet
BércziBotondVanyolaÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkül
BorosBoldizsárÉrdÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkül
CsejteiBéniBalatonalmádiÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkül
HavasiBálintAjkaÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkül
Hubai-MouraGabrielAjkaÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkülAjkai Óriások
Hubai-Moura SantiagoAjkaÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkülAjkai Óriások
KámánEmmaAjkaÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkül
KovàcsKrisztiánAjkaÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkül
Rasovszky RéziBalatonalmádiÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkül
SzabadfiBenceKőszegÚjonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkül
SzücsDorka Ajka Újonc 1 (2009-2010)Versenyengedély nélkülTovafutók
BánvölgyiBenceDabasÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
BánvölgyiBarnabásDabasÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
Bihal VinceVecsésÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőTempo-Aqua Se
BognárMátyásBudapestÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőÚjpesti Torna Egylet, UTE - Merida
Bognár Alex DánielBudapestÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőCsepel Dolphins SC
Csabai VinceSzékesfehérvárÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
CsőgörBrigittaDélegyházaÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőTRI-CO Triatlon Klub
CsuhayPéterBudapestÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőÚjpesti Torna Egylet UTE - Merida
Dancsó PéterCsongrádÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád Idegenforgalmi SE
FabókEszterDabasÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
FarkasLeventeDabasÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
FEHÉR LUCAKESZTHELYÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőKVDSE
Fejes SzonjaPolgárdiÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE
GálViktóriaPákozdÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE
GálBoldizsárPákozdÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE
GaneszÁdámSzékesfehérvárÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
Gyarmati MártonSzékesfehérvárÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
HolbaZsomborBudapestÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőCsepel Dolphins Sc
HorváthNándorBudapestÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőTempo-Aqua Se
KENDEH-KIRCHNOPF PANNA KESZTHELYÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőKVDSE
KériKata JankaSzékesfehérvárÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőFamily Tree Triatlon és Szabadidős SE
KocsisErikCsongrádÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
Kosztolányi FerencCsongrádÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád Idegenforgalmi SE
Lángi LeventeSzékesfehérvárÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon
MajorDánielAjkaÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőTovaFutók SE Triatlon Szakosztály
MayerLiliAjkaÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőTovafutók
MayerLucaAjkaÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőTovaFutók SE
NémethBenceBudapestÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőÚjpesti Torna Egylet UTE - Merida
NémethDánielBudapestÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőÚjpesti Torna Egylet UTE - Merida
Ormos-Gonda CsongorCsongrádÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőCsongrád idegenforgalmi SE
RumóGergőDabasÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
SolymosiBenceDabasÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőDabasi Szabadidő Sportegyesület
Szabó MihályEsztergomÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőEsztergomi Triatlon Klub SE
SzarkaDánielVeszprémÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
Szekfű ViktorSzékesfehérvárÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőAlba Triatlon SE
Tóth-MogyorósiZoraDebrecenÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedéllyel rendelkezőDSC-SI
Béry BálintSöpteÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkülSzombathelyi futoklub
CsejteiZétényBalatonalmádiÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkül
HangyálFlóriánKislőd-BorsodpusztaÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkül
Horváth Illés Pápa Újonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkülPápai Atletikai Club
KovácsBotondNemesvámosÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkülVTE
PomáziBalázsAjkaÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkül
SchellDánielAjkaÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkülTovafutók se
Schell VivienAjkaÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkülTovafutók se
SzücsMarcellAjkaÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkül
Varga JankaTótvázsonyÚjonc 2 (2007-2008)Versenyengedély nélkül
Bauer AttilaPécsVeterán ( - 1958)Versenyengedéllyel rendelkezőAnonym Se
BődiSándorKirályszentistvánVeterán ( - 1958)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
Dr. NagyKárolySzentgálVeterán ( - 1958)Versenyengedéllyel rendelkező
FügiAndreaGyőrVeterán ( - 1958)Versenyengedéllyel rendelkezőVeszprémi Triatlon Egylet
KapolcsiImreSzombathelyVeterán ( - 1958)Versenyengedéllyel rendelkezőVasi Triatlon SE
MüllerJózsefAjkaVeterán ( - 1958)Versenyengedéllyel rendelkezőTovafutók SE Triatlon szakosztály
VakhalGyörgySzentesVeterán ( - 1958)Versenyengedéllyel rendelkezőHRSE
VassSándorGyőrVeterán ( - 1958)Versenyengedéllyel rendelkezőSZESE GYŐR
Burján ErnőnéPápaVeterán ( - 1958)Versenyengedély nélkül-
PAPPFERENCAJKAVeterán ( - 1958)Versenyengedély nélkülTOVAFUTÓK SE